Scroll Top
DİJİTALLEŞME

Çevreye ve topluma duyarlı üretim yapısıyla faaliyet gösteren Fetih Tekstil, 5 farklı üretim tesisi ve yaklaşık 3.000 çalışanıyla, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çabalıyor ve dijital dönüşümü merkezine alarak ilerliyor.

Fetih Tekstil, dijitalleşmeyi tek bir departmanla sınırlandırmayıp, tüm yapıya yayıyor. Tüm IK ve bordro süreçlerini bulut sisteminde topluyor. Performans yönetimi, işe alım, eğitim ve diğer tüm temel IK operasyonlarını tek bir platformda yürütüp, bütüncül bir yapı içinde yönetiyor.

Çalışanlar giriş-çıkış, izin ve mesai gibi işlemleri kolayca seçiyor, görüş ve önerilerini yönetimle anlık olarak paylaşabiliyor. Fetih Tekstil, e-imza ile onay süreçlerini de dijitalleştirerek, kâğıt israfını en aza indiriyor. Zaman alan bordro süreçlerini dijital çözümlerle hızlandırıyor ve zamanı en verimli şekilde kullanıyor.

Ayrıca tüm süreçleri KVKK’ ya uygun olarak yürüterek, gizlilik ve güvenliği sağlıyor. Fetih Tekstil, müşteri memnuniyetinin kaynağının kişisel tatmin olduğunu biliyor ve çalışan odaklı dijital çözümler kullanarak, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı sürdürüyor.