Scroll Top
değerli paydaşlarımız,

FETİH TEKSTİL, kurulduğu ilk günden itibaren çevreye ve topluma duyarlı üretim yapısını bozmadan, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine örnek olmaya ve bu vizyonu her kademesine yansıtarak toplumu bilinçlendirmeyi hedeflemiştir. Uzun dönemde, başta çalışanlar olmak üzere tedarik zincirinin paydaşlara katkı sağlaması sayesinde, sürdürülebilir iş modeli oluşturmayı benimsemiş bir tekstil imalat firması olarak varlığını sürdürecektir. Müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek, değer verdiğimiz müşterilerimizin her daim tercih ettiği bir iş ortağı olmayı amaçlıyor, bu yaklaşımla firmamızı hızla yüksek hacimli üretime, mükemmel müşteri deneyimine ve sürdürülebilir hizmete sahip bir hazır giyim üretim firmasına dönüştürüyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla ticari ve teknolojik yetkinliklerimizi geliştirmek için yatırım yapıyor, müşterilerimizle birlikte büyümek için dijital erişim altyapımızı günden güne geliştiriyoruz.

Değişen piyasa koşullarına cevap veren dinamik iş modellerimizi kullanarak, uluslararası arenada işlerimizi ve hedeflerimizi başarıyla sürdürüyoruz. Ayrıca işimizin her aşamasında sergilediğimiz sorumluluk, bu başarının en önemli unsurlarından biridir.

AR-GE ve Tasarım Merkezi’mizde geliştirdiğimiz yenilikçi çalışmalarla maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde öncü olmayı hedefliyorken, aynı zamanda çevre dostu üretim, tam organik üretim aşamaları, organik ve geri dönüştürülmüş ürünlerle müşterilerimizin sürdürülebilirlik politikasını desteklemekteyiz.

FETİH TEKSTİL, sektöründeki en büyük üreticilerden biri olarak, sağlam liderlik anlayışı, güçlü iş ortakları ve verimli iş modeliyle orta ve uzun vadede hızla gelişen faaliyet alanında büyümeye ve genişlemeye devam edecektir.

İhsan Kısacık

İhsan KISACIK

Genel Müdür