Scroll Top
FETİH TEKSTİL 1996 YILINDA İSTANBUL’DA KURULMUŞTUR.
MÜKEMMEL KALİTE VE HİZMET İLE SEKTÖRÜNDEKİ ÖNCÜ KONUMDA BULUNAN ÇÖZÜM ORTAKLARINA HİZMET VERMEKTEDİR.
Fetih Tekstil üretimin hızlı ve verimli bir şekilde yürütüldüğü dinamik bir organizasyona sahiptir. Verimliliği ve rekabet gücünü artırmak için Endüstri Departmanı ile çalışan son derece yetenekli ve profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Şirket, Dünyaca tanınmış markalar için her türlü örme giysi (kadın, erkek ve çocuk) üretmektedir.

Fetih Tekstil bir Taha Group şirketidir.

MÜKEMMEL KALİTE VE SERVİS

Fetih Tekstil/Malatya, İstanbul’un 1.120 km güneydoğusundaki Malatya’da modern üretim tesisi ile Taha Group’un örme hazır giyim üretim şirketidir. En iyi hizmeti arayan uluslararası tanınmış markalara hizmet vermek için esnek ve verimli şirket içi üretim kapasitesiyle Türkiye’nin en gelişmiş ve en büyük fabrikalarından biridir.

SİZE ÇOK YAKINIZ!

Müşterilerle ilişkilerimizde;

  • Firmamız; zamanında teslimatı, RPT siparişlerin daha kolay verilmesi ve müşteri beklentilerinin her daim karşılanması sonucunda en iyi servisi sunar.
  • Maliyetleri düşürür.
  • Çalışma hızınızı ve işiniz üzerindeki kontrolünüzü artırır.
  • Yakınlığın en önemli faydası coğrafi değil, kültürel olabilir.
  • Türkiye’nin sınırları, Avrupa’nın doğu sınırlarının bittiği yerden başlar. Türkiye coğrafyası ve iş kültürü, Batı Avrupa, Kuzey Avrupa ve Amerika’daki tekstil pazarlarının ihtiyaçlarına ve gerçeklerine alışmıştır. Lokasyonumuz nedeniyle bu pazarlarda uzun soluklu ilişkilere ve bunun sonucunda köklü deneyime sahibiz.
SİZE ÇOK YAKINIZ!

Tüm ürünlerini kendi bünyesinde tasarlayıp, dikey bir entegrasyonla yapılanmış,

önde gelen üretici ve moda perakendecisi bir grubun parçasıyız.