Scroll Top

P.A.C.E. Mezuniyet Törenimizi Büyük Bir Coşkuyla Gerçekleştirdik

Stratejik iş ortağımız PVH ile birlikte yürüttüğümüz P.A.C.E. eğitim programımızın ilk mezuniyet törenini, 25 Aralık 2023 tarihinde Fetih Akademi’de gururla ve sevinçle gerçekleştirdik.

Şirketimizde, P.A.C.E. Programı kapsamında, hazır giyim sektöründe çalışan kadın çalışanlarımıza yönelik, iletişim, zaman ve stres yönetimi, problem çözme ve karar verme mekanizması başlıkları altında toplamda 30 saatlik eğitimler gerçekleştirildi.

Bu eğitim programına verdikleri destek, emek ve mezuniyet törenimize katılımlarından dolayı değerli iş ortağımız PVH ekibine teşekkür ederiz.

Coşkuyla geçen mezuniyet törenimizde, sertifikalarını teslim alan mezun arkadaşlarımız tarafından da, Genel Müdürümüz Sayın İhsan Kısacık’ a, ‘kadın liderliği ve gelişimine olan katkı ve desteklerinden dolayı’ teşekkür edilerek, teşekkür plaketi sunuldu. P.A.C.E. Mezuniyet Törenimiz, yöneticilerimiz ve mezunlarımız tarafından pasta kesilerek kutlandı.

P.A.C.E Eğitimleri ile, “Bir kadın değişir, Dünya değişir.” diyerek artık geleceğe daha güçlü ve daha emin adımlarla ilerliyoruz.