Scroll Top
Şirketimiz TechXtile Platformu İnovasyon Ligi’nde Ödüle Layık Görüldü.

Şirketimiz, TechXtile Platformu kapsamında düzenlenen, kurumlarda yapılan yenilikçi uygulamaların yarıştığı İnovasyon Ligi organizasyonuna katılarak ödüle layık görüldü.

2018 yılından beri onaylı Tasarım Merkezimiz, inovatif ve sürdürülebilir konularda farklı içerikli projelere imza atmaya devam ediyor. 21 Aralık 2022 tarihinde gerçekleşen TechXtile İnovasyon Yarışması’na, 2022 yılında Tasarım Merkezimizin yaptığı projeler ile katılım gösterdik.

Tekstil ve Konfeksiyon sektöründeki firmaların sektör içerisinde ortaya koydukları inovatif çalışmaların diğer paydaşlara sergileme ve görünürlük kazanma fırsatı bulduğu bu organizasyonda şirketimiz, düzenlenen yarışmadan ödül alarak geri döndü. İnovasyon ligi, tekstil sektörünün inovasyon odaklı gelişimine ve Türkiye’nin ihracat odaklı kalkınmasına destek olan bir organizasyondur.

Dolasıyla bu ödül ile İnovasyon Ligi’ne katılan şirketlerin, AR-GE ve Tasarım Merkezlerinin sürdürülebilir inovasyon kültürünü içselleştirmesi de desteklenmiştir.

Şirketimiz adına alınan bu ödül ile başarılarımızın her geçen gün daha da artmasını temenni ediyor, projelerde emeği geçen tüm Tasarım Merkezi çalışma arkadaşlarımızı içtenlikle kutluyoruz.